עברתם תאונת דרכים? מה לעשות? למי לפנות? ביטוח ,מוסך, ביה"ח, משטרה?

פורסם ב- 15/02/2014 בשעה 20:31

בדרך כלל אנחנו נוטים לחיות תחת האמונה ש"לי זה לא יקרה". ומי בכלל רוצה לחשוב על תאונה? זה מובן שאין לכם רצון לחשוב על זה בכלל, ובכל זאת, נקיטת מספר פעולות פשוטות יוכלו להיות ההבדל בין הצלחת התביעה שלכם מול הביטוח או כי שלונה, ומעבר לכך יכולות להיות לכך השלכות רבות נוספות על חייכם מרגע קרות התאונה ואילך. לכן, למרות שכנראה אתם צודקים, ולכם זה בטח לא יקרה . בכל זאת כדאי לנקוט בצעדים אלו שריכזנו עבורכם כדי להבטיח מעבר חלק בין קרות התאונה לתביעת הביטוח.

כיצד תנהגו לאחר תאונה

כיצד תנהגו לאחר תאונה

בכל כלי רכב, לרבות רכב דו-גלגלי, רצוי שתחזיקו עמכם טופס המכונה ע"י חברות הביטוח הודעה על מקרה תאונה/פריצה/ גניבה/נזק בחניה/נפגעי גוף.  את הטופס מלאו בעצמכם ולא אף אחד אחר, אלא אם נפגעתם, ואז הגיעה למקום ניידת משטרה, והשוטרים ייקחו פרטים, ויתחקרו את האירוע, מה גם שמגיע למקום בוחן תנועה.
טופס זה תוכלו להכין בעצמכם על גבי מסמך וורד, ולהדפיס בטופס הודעה על מקרה תאונה וכו'.

ערכנו עבורכם מבנה של טופס ובו דיווח על תאונות שונות, החל בתאונה ללא נפגעים כלל, לדוגמה, נתקעתם בעמוד, בפרה או בעץ, אתם לא נפגעתם באופן גופני, לא פגעתם בכלי רכב אחר, והפגיעה היחידה היא פגיעה ברכוש שלכם, ועד לתאונה עם מספר כלי רכב ומספר בני אדם שנפגעו. החל מתאונה שאין לה עדים מלבדכם ועד לתאונה עם עדים מהם אתם יכולים לגבות עדות במקום ואת פרטיהם, לסיכום חשבנו על כל מצב אפשרי, לפחות ניסינו, וריכזנו הכל בטופס להורדה ולהדפסה עבורכם.
מוזמנים להוריד את טפסי דיווח במקרה של תאונה

לאחר הדיווח הדבר הבא שעליכם לטפל בו הוא מוסך ההסדר, מוסך מוכר על ידי חברות הביטוח ושיטפל ברכב שלכם באופן המסור והיעיל ביותר, מתחם מומחי רכב גליל עליון מוכר על ידי מרבית חברות הביטוח ומטפל ברכבים באופן מקצועי, יעיל ומסור. אם חלילה הרכב שלכם היה מעורב בתאונה, אתם יכולים להגיע אלינו ולקבל את השירות הטוב ביותר, לנוחיותכם שילבנו את מספר הטלפון של המוסך בטפסי הדיווח, כך שבמידת הצורך כל המידע הדרוש ירוכז לכם במעטפה מסודרת בתוך המכונית.

החל מהגרירה ועד לטיפול מקיף בכל חלק ברכב שנפגע בתאונה - גליל עליות לשירותך!

החל מהגרירה ועד לטיפול מקיף בכל חלק ברכב שנפגע בתאונה – גליל עליות לשירותך!

כמובן,שגם אנחנו וגם אתם יודעים ש… לכם זה לא יקרה, אבל רק כדי שנהיה מוכנים.

סעו בזהירות ובביטחה

צוות מומחי רכב גליל עליון


אין תגובות, תהיה הראשון להגיב!