חופשה בפקק? יש דרך אחרת!

פורסם ב- 15/02/2014 בשעה 20:24

למרות החורף המשונה שפוקד אותנו כבר בימים אלו ניצני הפריחה בגליל מתחילים. הצבע הירוק הבוהק שאפיין את חודש ינואר, מעוטר בשלל צבעים שניבטים מצדי הכבישים: צהוב, אדום, ורוד, סגול… ואין ספק שזו עונה נפלאה לצאת לחופשה, להגיע וליהנות משלל הפריחות ומהזרימה הערה בנחלי הגליל והגולן.

טיול בגליל העליון

טיול בגליל העליון

כבר הזמנתם חופשה בצימר בצפון ארזתם מזוודה והנה אתם ברכב בדרך לחופשה. יצאתם לדרך שמחים ומרוצים ולאחר כשעה נתקעתם בפקק, לא בדיוק החופשה עליה חלמתם…

אם כך מה אנחנו מציעים? אנחנו מציעים לכם לשמור על שלושה כללים שיעזרו לכם להימנע מפקקים בזמן החופשה.

שלא תתקעו עם כל המכוניות בפקק

שלא תתקעו עם כל המכוניות בפקק

  1. כלל מספר אחד – יש את השעה בה כוווווולם יוצאים לחופשה, יום חמישי החל מהשעה 16:00 ואילך. אם אתם כבר יוצאים לחופשה, צאו מוקדם מהעבודה וצאו לדרך לא יאוחר מהשעה 12:00 – כך תזכו למה שמכנים בגלי צה"ל "שתיקת הכבישים".
  2. הפעילו את תכנת הניווט "ווייז" הניזונה מחוכמת ההמונים ומתריעה על עומסי תנועה, תאונות ועוד – כך תימנעו מפקקים העלולים להיווצר במסלול הנסיעה שלכם ואינם קשורים בעומס הכללי המאפיין את הכבישים בסופי שבוע וערבי חג.
  3. בזמן החופשה כשאתם מבקשים לטייל באטרקציות שונות, גם כאן, רצוי להקדים ולהגיע לפני שעת העומס, לפני ההגעה לכל אטרקציה התקשרו למפעילי האטרקציה ותתייעצו איתם לגבי שעת הגעה מומלצת, הם מכירים את הקהל שלהם ואת שעות העומס שלהם טוב יותר מכולם.
  4. לאחר שהיתה לכם חופשה מוצלחת וחפה מכל פקק או עומס, חבל לקלקל עם חזרה בדרך פקוקה ומזדחלת. על כן, מומלץ להקדים את שעת היציאה לכיוון הבית ובכך להימנע שוב מהפקקים הצפויים, וכמובן, אל תשכחו גם הפעם להפעיל את תכנת הניווט "וויז"

יש לכם הצעה נוספת כיצד להימנע מהפקקים בחופשה? נשמח לשמוע על כך בתגובות.


אין תגובות, תהיה הראשון להגיב!