דבר המנכ"ל – ינואר 2014

פורסם ב- 05/01/2014 בשעה 10:28

אני גאה להציג בפניכם את המהדורה הראשונה של "מגזין רכב דיגיטלי – גליל עליון" מגזין שמרכז בתוכו המלצות לציבור הנהגים בדבר נהיגה נכונה, אחזקה נכונה של הרכב, מידע על שינויים בדרכים בצפון, טיפים והמלצות לבדיקת רכב לפני קניה, ועוד ועוד מידע חשוב ומעניין לציבור הנהגים והנהגות.

בחרנו לפתוח את המגזין במהדורה חגיגית המרכזת מידע חיוני לגבי התנהגות הנהגים בזמן נהיגת לילה, כללי זהירות לנהיגה בחורף וכמובן לעדכן אתכם לגבי בדיקות החורף שמתבצעות אצלנו במוסך וחיוניות להבטחת תקינות הרכב לנהיגה בתנאי מזג אוויר חורפי.

קואופרטיב גליל עליון – חברת ההובלה הראשונה בישראל כבר 70 שנה בתנועה המרכזת בתוכה את מתחם מומחי רכב גליל עליון רואה חובה לתת לציבור הנהגים בצפון ובכלל את המידע החיוני לציבור הנהגים לגבי נהיגה נכונה ואחזקה נכונה של הרכב.

נהגים מנוסים עלולים לחשוב כי מידע זה אינו מיועד עבורם, אך כל נהג ולעתים אף יותר נהג מנוסה, זקוק לריענון הכללים מדיי פעם להבטחת בטיחותו ולהגברת המודעות לפרט זה או אחר שכדאי לשים לב אליו. אנטוני רובינס מספר באחד מסרטוניו הראשונים כי פעמים רבות ההבדל היחידי בין הצלחה אדירה לכישלון חרוץ, הוא בדיוק! במרחק. במילימטרים ספורים טמון ההבדל בין הצלחה אדירה לכישלון. אני מזמין אתכם לצפות בסרטון המרתק הזה:

כמו בעסקים, בקשרים אישיים וכמו בכל דבר אחר בחיים – אף פעם לא מיותר לרענן את הכללים שוב, להזכיר לעצמנו מה הם הדברים החשובים. ולכן ריכזנו לטובת ציבור הנהגים והנהגות: נהגים חדשים וותיקים גם יחד מידע חשוב ומעניין.

אתם מוזמנים לספר לנו בתגובות לכתבות מה דעתכם על הכתבה ואם יש לכם טיפ נוסף שכדאי לשתף בו את ציבור הנהגים, אתם מוזמנים לעשות כן.

שיהיה לכולנו חורף גשום שימלא את מאגרי המים, שישקה את השדות והמטעים וימלא את הכינרת היקרה ללבנו.

שלכם,

עמרם לוטן

   מנכ"ל

קואופרטיב  הגליל העליון

טל' משרד:  04-6945230

טל' נייד:     050-7344862

פקס:           04-6945234 

הצטרפו אלינו לפייסבוק

 


אין תגובות, תהיה הראשון להגיב!